Dom Pogrzebowy Bielawscy

Dom Pogrzebowy Bielawscy

Reklamy

🖤
  Każdej ceremonii ostatniego pożegnania nadadzą indywidualny niepowtarzalny charakter.
Jako jedyna firma w Wągrowcu i okolicy dysponują swoją prywatną, intymną i nieodpłatną salą pożegnań, gdzie najbliżsi mogą pożegnać się lub w spokoju i przy nastrojowej muzyce otoczyć Zmarłych modlitwą.
„Jako jedyni posiadamy prywatną chłodnię, a nasz wykwalifikowany technik – tanatoprakter zadba o każdy najdrobniejszy szczegół w przygotowaniu Osoby Zmarłej do ceremonii.
Nasza ekskluzywna flota karawanów pogrzebowych, w tym karawany „prezydenckie” czy melex, dopełnia estetyki i godności w przeżywaniu ceremonii pogrzebowej z wykorzystaniem windy do opuszczania trumny do grobu czy oprawy muzycznej.
W swojej kompleksowej ofercie posiadamy własną pracownię wiązanek i wieńców pogrzebowych, a Centrum Kwiatowe Monisia, z którym ściśle współpracujemy, oferuje niepowtarzalne kompozycje kwiatowe z kwiatów zarówno żywych, jak i sztucznych na każdą okazję.”- przedstawia ofertę Domu Pogrzebowego jego właścicielka Monika Bielawska.
Dane kontaktowe:
Numer telefonu👇
603 759 978
E-mail👇
mobielawska@wp.pl
Adres👇
Wągrowiec ul. Gnieźnieńska 54 👇
https://www.facebook.com/pages/category/Lo

Wszystkim, którzy odwiedzają naszą stronę, poszukując pomocy w trudnych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby, składamy najszczersze i głębokie wyrazy współczucia. Jednocześnie zapewniamy, że w przypadku wyboru naszej firmy pogrzebowej, uczynimy wszystko, aby mogli Państwo doświadczyć naszego wszechstronnego wsparcia i pomocy.

Z najgłębszymi wyrazami szacunku –
Monika Bielawska wraz ze współpracownikami