Strona główna

Reklamy

Kochani Internauci, nasi Czytelnicy,  Przyjaciele oraz Obserwatorzy!

Zaczynamy nowy rozdział naszej medialnej obecności.

Ktoś bardzo nam nieżyczliwy… chciał wypchnąć naszą stronę internetową Gazety Wągrowieckiej, a ostatnio nasz fanpage Gazeta Wągrowiecka Region News z wirtualnej przestrzeni.
A tutaj jest miejsce dla wszystkich, zwłaszcza rzetelnej i szybkiej informacji. My nie jesteśmy dla nikogo konkurencją, ani tak nie postrzegamy innych internetowych, zwłaszcza lokalnych mediów i portali.

Trochę trwało.. Niestety, nie wszystko dało się odzyskać.
Pracujemy nad tym.
Poza tym wymóg czasu, a także lockdown w czasie pandemii Covid wręcz wymusił na nas inny system informowania czy przekazywania Wam newsów.

Stowarzyszenie, którego jesteśmy członkiem, na ubiegłorocznym Walnym Zgromadzeniu podjęło decyzję o zmianie nazwy,a także charakteru pracy. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej to teraz Stowarzyszenie Mediów Lokalnych.
W budowie jest już nasza nowa strona internetowa, będzie bardziej przestronna, z ciekawymi informacjami. Redaguje ją zespół, który ciągle się poszerza o nowe Osoby, z pomysłami, otwarte na Wasze propozycje o informacje.
Zapraszamy także do współpracy!
Zapraszamy do przekazywania Waszych informacji. Piszcie do nas – o kim, o czym chcielibyście przeczytać, jaką wiadomością się z innymi Czytelnikami podzielić.
Ten portal jest dla Was i o Was ❣️

Naszych Reklamodawców  uspokajamy i zapewniamy, że Wasze ogłoszenia oraz reklamy (opłacone na rok) zostają przedłużone do końca roku. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Całe szczęście mogliśmy być z Wami tutaj na Facebooku.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
Redaktor Naczelna
Anka Borczykowska z Zespołem Redakcyjnym