Damasławski informatyk z prestiżowym wyróżnieniem!

Damasławski informatyk z prestiżowym wyróżnieniem!

Reklamy

MACIEJ DANIELUK, informatyk w Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku  po raz drugi  został wyróżniony przez Szerokie Porozumienie na rzecz Rozwoju Kompetencji Cyfrowych w Polsce i wpisany na Listę 100.
Gratulujemy serdecznie 💐

Lista 100 jest inicjatywą Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych w Polsce. Prezentuje ona sylwetki 100 osób, które na przestrzeni kończącego się roku w wyjątkowy sposób przyczyniały się do rozbudowywania świadomości oraz kompetencji cyfrowych w naszym kraju.
Znalezienie się na Liście 100 jest wyrazem uznania środowiskowego, gdyż nominują do niej laureaci wcześniejszych list, osoby same bardzo aktywne na polu przybliżania technologii cyfrowej w swoich otoczeniach zawodowych, lokalnych czy regionalnych.
Ostatecznego wyboru spośród zgłoszonych kandydatur dokonuje Kapituła Listy 100, w oparciu o regulamin jej funkcjonowania.
Laureatom Listy, poza szacunkiem całego środowiska, co jest chyba najważniejsze, przysługuje prawo wykorzystywania logo listy w podpisach ze swoim nazwiskiem.
Osoby, które więcej jak trzykrotnie były laureatami listy i zostały po raz kolejny zgłoszone – stają się członkami Honorowej Listy 100.

Przewodniczący Kapituły Listy 100 – Włodzimierz Marciński poinformował wyróżnionych :

„Pragnę bardzo serdecznie pogratulować Państwu wyboru do listy 100’2022. Wasza aktywność została dostrzeżona oraz doceniona przez Wasze środowisko co potwierdziła kapituła Listy 100, która w głosowaniu niejawnym dokonała wyboru. 

Ogłoszenie oficjalne Listy 100’2022 odbędzie się dziś podczas konferencji „Umiejętności cyfrowe 2023.pl”. Osoby w niej uczestniczące odbiorą dyplomy honorowe oraz niewielkie upominki. Wszystkim przysługuje prawo wykorzystywania loga Listy 100’2022. Osobom nieobecnym dyplomy oraz nagrody zostaną przesłane pocztą.

Jednocześnie informuję, że 16 osób, które znalazły się na tegorocznej liście stają się jej członkami honorowymi. Pełna Lista w załączeniu.

Jeszcze raz gratuluje i liczę, że Państwa zaangażowanie jest trwałe i że znajdziecie się Państwo na kolejnych Listach 100.”