Kochani Internauci, nasi Czytelnicy,  Przyjaciele oraz Obserwatorzy!

Reklamy

Kochani Internauci, nasi Czytelnicy,  Przyjaciele oraz Obserwatorzy!

Zaczynamy nowy rozdział naszej medialnej obecności.

Ktoś bardzo nam nieżyczliwy… chciał wypchnąć naszą stronę internetową Gazety Wągrowieckiej, a ostatnio nasz fanpage Gazeta Wągrowiecka Region News z wirtualnej przestrzeni.
A tutaj jest miejsce dla wszystkich, zwłaszcza rzetelnej i szybkiej informacji. My nie jesteśmy dla nikogo konkurencją, ani tak nie postrzegamy innych internetowych, zwłaszcza lokalnych mediów i portali.

Trochę trwało.. Niestety, nie wszystko dało się odzyskać.
Pracujemy nad tym.
Poza tym wymóg czasu, a także lockdown w czasie pandemii Covid wręcz wymusił na nas inny system informowania czy przekazywania Wam newsów.

Stowarzyszenie, którego jesteśmy członkiem, na ubiegłorocznym Walnym Zgromadzeniu podjęło decyzję o zmianie nazwy,a także charakteru pracy. Stowarzyszenie Prasy Lokalnej to teraz Stowarzyszenie Mediów Lokalnych.
W budowie jest już nasza nowa strona internetowa, będzie bardziej przestronna, z ciekawymi informacjami. Redaguje ją zespół, który ciągle się poszerza o nowe Osoby, z pomysłami, otwarte na Wasze propozycje o informacje.
Zapraszamy także do współpracy!
Zapraszamy do przekazywania Waszych informacji. Piszcie do nas – o kim, o czym chcielibyście przeczytać, jaką wiadomością się z innymi Czytelnikami podzielić.
Ten portal jest dla Was i o Was ❣️

Naszych Reklamodawców  uspokajamy i zapewniamy, że Wasze ogłoszenia oraz reklamy (opłacone na rok) zostają przedłużone do końca roku. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Całe szczęście mogliśmy być z Wami tutaj na Facebooku.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
Redaktor Naczelna
Anka Borczykowska z Zespołem Redakcyjnym