RakocyTeam z kolejnymi medalami!

RakocyTeam z kolejnymi medalami!

Reklamy

W ubiegły weekend odbyły się trzecie już w tym sezonie zawody Pucharu Polski w wyścigach psich zaprzęgów.
Dla sportowców z Mieściska były to bardzo ważne zawody, ponieważ były one memoriałem taty Krystiana, Jarosława Rakocy.
Tym razem rywalizacja rozgrywała się w miejscowości Koźle, gm. Szamotuły.
„Na zawodach wystartowaliśmy w tych samych składach co tydzień wcześniej w Kucobach. Krystian wraz ze swoją czwórką, Raya, Kenai, Floki i Negro zdobyli kolejny złoty medal w klasie DR4 NB1 (zaprzęg złożony z czterech psów) i utrzymują prowadzenie w punktacji Pucharu Polski. Ja pobiegłam wraz z Mojito w klasie canicross (biegacz + pies) i mimo, że pierwszego dnia byłam na trzeciej pozycji to drugiego dnia odrobiliśmy stratę i ostatecznie wybiegaliśmy srebrny medal.”- relacjonuje Natalia.

Ponadto Krystianowi udało się poza konkurencją zrobić trening na trasie zawodów z Kodą i Levi w roli liderek, które poprowadziły Sitkę i Jasia, dla których był to pierwszy start w klimacie zawodów.
Wszystkie psiaki spisały się znakomicie, a młodzież dodatkowo zdobyła ogrom doświadczenia!

„Dziękujemy całemu klubowi KS Wolf Team z Szamotuł oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w organizację memoriałowych zawodów!
Wszystkie wyjazdy na zawody, utrzymanie stada psiaków, zapewnienie im odpowiedniej diety i opieki weterynaryjnej wymaga potężnych nakładów finansowych.
Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom za wsparcie naszej działalności sportowej: Salon Samochodów Używanych ATEST, Gabinet Weterynaryjny Ewet, Dworek Róża Poraja, Serpol-Cosmetics oraz Dr Clauder’s Polska.”- dodaje Krystian.
info.
RakocyTEAM
Gratulujemy Wam bardzo serdecznie i czekamy na kolejne sukcesy 💐