Złote Gody w Gminie Wapno

Złote Gody w Gminie Wapno

Reklamy

W siedzibie Urzędu  Gminy Wapno w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Wapnie odbyło się uroczyste wręczenie Medali za długoletnie pożycie małżeńskie.  
Złote Gody, czyli pięćdziesiątą rocznicę ślubu uczcili małżonkowie:
💐 Państwo Łucja i Ryszard Hutek ze Srebrnej Góry,
💐 Państwo Genowefa i Stanisław Kuś z Wapna,
💐Państwo Maria i Edmund Sierszchulscy z Podolina,
💐 Państwo Zofia i Zefiryn Wachowscy z Graboszewa.
  Wspólne przeżyte pół wieku przedstawia świadectwo wzajemnej i dojrzałej miłości. To doskonały przykład dla obecnych i przyszłych pokoleń, w jaki sposób budować więzy rodzinne i pielęgnować miłość. 
  Z tej okazji Wójt Gmina Wapno   Maciej Kędzierski wręczył Jubilatom przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
W trakcie uroczystości małżonkowie otrzymali również od Wójta Gminy Wapno Macieja Kędzierskiego oraz Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Wapnie Sylwii Repczyńskiej listy gratulacyjne oraz piękne bukiet kwiatów.
Nie zabrakło życzeń, słów uznania za godne i długie pożycie małżeńskie. Jubileusz 50-lecia ślubu to miłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół.
Złote Gody to rocznica niezwykła i wyjątkowa chwila, którą może pochwalić się niewiele par małżeńskich.
Po części oficjalnej małżonkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek: tort z okazji Złotych Godów oraz kawę przy wspólnym stole.

Wszystkim parom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne wspólne lata 💐

źródło: USC Wapno