Dziewięciolatka oddała włosy dla Fundacji

Dziewięciolatka oddała włosy dla Fundacji

Reklamy

  JULIA GAWRYSZAK poszła w ślady swojej mamy IZABELI i jak kiedyś mama , dziewczynka oddała swoje piękne włosy dla Fundacji Rak n’Roll.
Piękne blond włoski Julki nie były ścinane od urodzenia. Odpowiednio przygotowane i zabezpieczone powędrowały dla Fundacji na akcję pn.
Daj Włos.
Dziewięciolatka mieszka z rodzicami i młodszym rodzeństwem w Kaliszanach, jest uczennicą trzeciej klasy Szkoły Podstawowej w Pawłowie Żońskim.
Mała bohaterka już dziś postanowiła, że znów będzie zapuszczać włosy, żeby po raz kolejny oddać je potrzebującym i  chorym.
Julka, jesteś bardzo rozsądną dziewczynką. Gratulujemy i dziękujemy ❣️

PAMIĘTACIE !
Daj (Dobry!) Włos

1. Włosy rozjaśniane nie nadają się na perukę.
Jeśli Twoje włosy były rozjaśniane – niestety, ich struktura nie pozwala na wykorzystanie ich na perukę. Możesz pomóc chorym, wspierając datkiem zakup peruk z włosów syntetycznych lub wspierając Fundację Rak’n’Roll w inny sposób (raknroll.pl)

2. Ścinane włosy muszą mieć 25 cm lub więcej, mierzone przed zapleceniem warkoczy.
Nie może być mniej. Nie jest tu istotne, że bardzo chcesz lub masz specjalną okazję. Długość włosów nie jest przedmiotem negocjacji. Jeśli będą miały mniej, nie będzie można z nich utkać peruki.

3. Muszą być umyte bez odżywki.
Po użyciu odżywki lub maski włosy stają się zbyt śliskie, by tkać z nich peruki. Zetnij włosy w ich naturalnej kondycji.

4. Pakowane do wysyłki – muszą być suche.
Wilgoć pozostawiona na włosach sprawi, że dłużej leżąc w kopercie – spleśnieją.

5. Muszą być splecione w warkocze.
Osoba pracująca nad peruką musi mieć 100% pewność gdzie jest nasada włosa, a gdzie końcówka. Tylko włosy w warkoczu dają taką czytelność. Muszą być solidnie związane gumką na obu końcach.